-RESULTATER 2018-


 

15 juli - Nasjonal utstilling Norsk Eurasier klubb - Vålerbanen

Dommer: Trevor Hiscock

 

Polarhiet's Dream About Trouble "Dennis"

valp 6-9 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN # 1

BEST IN SHOW!!

 

Polarhiet's Dream About Love "Sanna"

valp 6-9 mnd

HP

2 BTK

 

Polarhiet's A Dream Come True "Nora"

unghundklasse

Excellent 2

CK

 

N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"

championklasse

Excellent 2

CK

2 BTK

 


 

14 juli - Nasjonal utstilling Norsk Eurasier klubb - Vålerbanen

Dommer: Monika Blaha

 

Polarhiet's Dream About Trouble "Dennis"

valp 6-9 mnd

HP

BIM

 

Polarhiet's Dream About Love "Sanna"

valp 6-9 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN # 1

BEST IN SHOW!!

 

Polarhiet's A Dream Come True "Nora"

unghundklasse

Excellent 2

 

N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"

championklasse

Excellent 2

CK

3 BTK

 


 

13 juli - Valpeshow Norsk Eurasier klubb - Vålerbanen

Dommer: Svend-Olav Gustavsson

 

Polarhiet's Dream About Love "Sanna"

valp 6-9 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN # 2

 


8 juli - Nasjonal utstilling Sunnmøre Hundeklubb Tresfjord/Vestnes

Dommer: Livija Zizevske

 

Polarhiet's Zeroth Gaia "Gaia"

unghundklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

R.CERT

 


 

7 juli - Nasjonal utstilling Vestnes Hundeklubb - Tresfjord/Vestnes

Dommer: Augustin Ionescu

 

Polarhiet's Zeroth Gaia "Gaia"

unghundklasse

Excellent 1

CK

1 BTK

CERT

BIR

 


 

1 juli - Internasjonal Utstilling NKK - Leangen/Trondheim

Dommer: Perttu Sthålberg (FIN)

 

Polarhiet's Dream About Love "Sanna"

valp 6-9 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN # 4

 

Polarhiet's Born To Be A Hurricane "Kito"

juniorklasse

very good 3

 

Polarhiet's Zealous Helios "Milo"

unghundklasse

Excellent 1

 

Polarhiet's Nobody Moves Like Me "Simba"

åpen klasse

Excellent 2

 

Polarhiet's Born To Be A Diamond "Noor"

juniorklasse

very good 2

 

Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

unghundklasse

Excellent 1

CK

3 BTK

R.CACIB

 

N UCH Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"

ChampionklassE

Excellent 1

CK

1 BTK

BIM

CACIB

 

N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"

Championklasse

Excellent 2

 

Polarhiet Oppdretterklasse

HP

BEST IN SHOW # 3

 

 


 

17 juni - valpeshow - Norsk Myndeklubb Trøndelag - Sona/Hegra

Dommer: Anniken R. Søndrol (NO)

 

Polarhiet's Dream About Troble "Dennis"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BIG 1

BEST IN SHOW # 4

 

Polarhiet's Dream About Love "Sanna"

valp 4-6 mnd

HP

BIM

 


 

2 juni - Nordisk Utstilling - NKK Melsomvik/Sandefjord

Dommer: Noel Beggs

 

N JV-17 Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

CERT

R.NORDISK CERT

 


 

27 mai - Nasjonal utstilling - Hitra og Frøya Hundeklubb - Storås

Dommer:

 

Polarhiet's Dream About Troble "Dennis"

valp 4-6 mnd

2 i klassen

HP

 

Polarhiet's Born To Be A Diamond "Noor"

valp 6-9 mnd

2 i klassen

HP

 

N UCH Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"

Championklasse

Excellent 1

CK

1 BHK

BIM

 

N JV-17 Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

unghundklasse

Excellent 1

CK

1 BTK

BIR

BEST I GRUPPEN

BEST IN SHOW # 2

 

Polarhiet's Shine Your Light On Me "Akira"

åpen klasse

Excellent 4

 

Polarhiet oppdretterklasse

HP

BEST IN SHOW # 2

 


 

5 mai - Nordisk utstiling - NKK Ålesund

Dommer: Eva Borg-Liljequist (SE)

 

Polarhiet's Born To Be A Hurricane "Kito"

valp 6-9 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN # 2

 

Polarhiet's You Rock My World "Alvin"

unghundklasse

Good

 

Polarhiet's Precous Mr Nostos "Kazan"

åpen klasse

Very Good 1

 

N JV-17 Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

unghundklasse

Excellent 2

 


 

15 april - Valpeshow Leinstrand/Trondheim

Dommer: Vanja Sliwa (NO)

 

Polarhiet's Come On Let's Dance "Riina"

Valp 4-6 mnd

HP

2 BTK

 


 

1 april - Nasjonal utstilling - Letohallen Dal

Dommer:

 

Polarhiet's Come On Let's Dance "Riina"

Valp 4-6 mnd

HP

BIR

 

Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"

åpen klasse

Excellent 1

CK

1 BHK

CERT

BIM

NY NORSK UTSTILLINGSCHAPION

 

N JV-17 Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

BIR junior

Shortlisted i BIS

 

N UCH Snowmist Ulanova Dancer "Nova"

veteranklasse

Excellent 1

CK

3 BTK

BIR Veteran

Shortlisted i BIS

 


 

18 mars - Valpeshow - Villmarksmessa Melhus

Dommer: Stine Foosnæs (NO)

 

Polarhiet's Born To Be A Hurricane "Kito"

valp 6-9 mnd

HP

BIM

 

Polarhiet's Born To Be A Diamond "Noor"

valp 6-9 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN #3

 


 

17 mars - Internasjonal NKK - Kristiansand

Dommer: Kari Granaas Hansen (NO)

 

Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"

åpen klasse

Excellent 1

 


 

11 februar - Valpeshow - Malvik

Dommer: Tanja Hulsund (NO)

 

Polarhiet's Born To Be A Hurricane "Kito"

valp 4-6 mnd

BIR

BIG 3

 


 

28 januar -Nasjonal utstilling - Letohallen/Dal

Dommer: K.V Gilliland (IRL)

 

Polarhiet's You Make Me Crazy "Prince"

juniorklasse

Excellent 1

CK

3 BHK

CERT

 

Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"

åpen klasse

Excellent 1

CK

2 BHK

 

Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

CERT

 

Polarhiet's Nobody Dance Like Me "Bessie"

åpen klasse

Excellent 1

CK

3 BTK

R.CERT

 

Polarhiet oppdretterklasse

HP

 


 

27 januar -Nasjonal utstilling - Letohallen/Dal

Dommer: Terje Lindstrøm (NO)

 

Polarhiet's You Make Me Crazy "Prince"

juniorklasse

Excellent 1

CK

4 BHK

R.CERT

 

Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"

åpen klasse

Excellent 1

CK

3 BHK

CERT

NY NORSK UTSTILLINGSCHAMPION!!

 

Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

CERT

 

Polarhiet's Nobody Dance Like Me "Bessie"

åpen klasse

Excellent 1

 

Polarhiet oppdretterklasse

HP

 


 

20 januar - Norsk Chow Chow klubb Avd.Midt Norge - Ler

Dommer: Kristin Hoff (NO)

 

Polarhiet's Born To Be A Diamond "Noor"

valp 4-6 mnd

BIR

BEST I GRUPPEN!

 


-Resultater 2017-