29 desember - NDS Letohallen - Dal
Dommer: Svend Løvenkjær (DK)
Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
20 november - INT Dogs4All - Lillestrøm
Dommer: Viva Maria Soleckyj Szpunar
Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"
Juniorklasse
Excellent 2
CK
3 BHK
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
Juniorklasse
Excellent 4
CK
Dr. Wolf Here Comes Trouble "Hugo"
Juniorklasse
Excellent
Lumiere de la Vie Dynastic Essence "Essi"
Åpen klasse
Excellent 2
CK
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Juniorklasse
Excellent 4
CK
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent
30 oktober - Valpeshow Norsk Terrier Klubb - Malvik
Dommer: Hilde Holst Leknes (NO)
Dr. Wolf Here Comes Trouble "Hugo"
Valp 6-9 mnd
2 best i klassen
Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"
Valp 6-9 mnd
BIR
BEST I GRUPPEN!
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr. One "Hera"
Valp 6-9 mnd
BIM
29 oktober - Valpeshow Norsk Puddelklubb - Ler
Dommer: Randi Juliussen (NO)
Dr. Wolf Here Comes Trouble "Hugo"
Valp 6-9 mnd
BIM
Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"
Valp 6-9 mnd
2 best i klassen
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr. One "Hera"
Valp 6-9 mnd
BIR
22 oktober - Valpeshow Levanger Hundeklubb - Levanger
Dommer: Frank Christiansen (NO)
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr. One "Hera"
Valp 6-9 mnd
BIR
BIG 4
25 september - Valpeshow Norsk Chow Chow klubb - Ler
Dommer: Marianne Holmli (NO)
Dr. Wolf Here Comes Trouble "Hugo"
Valp 6-9 mnd
BIM
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr. One "Hera"
Valp 6-9 mnd
BIR
24 september - Valpeshow Trondheim Trekk og Brukshundklubb - Trondheim
Dommer: Elisabeth Bugge Olsen (NO)
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr. One "Hera"
Valp 6-9 mnd
BIR
BIG 3!
24 september - Norsk Polarhundklubb avd. midt Norge - Hegra
Dommer: Per Harald Nymark (NO)
Dr. Wolf Here Comes Trouble "Hugo"
Valp 6-9 mnd
BIM
Polarhiet's Touch Of Magic "Scott"
Unghundklasse
Excellent 2
Polarhiet's Taste Of Heaven "Emmily"
unghundklasse
Very Good 2
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
Championklasse
Excellent 2
CK
4 BTK
11 september - IDS Norsk Kennelklubb Rogaland - Orre
Dommer: Eli-Marie Klepp (NO)
Lumiere de la Vie Dynastic Essence "Essi"
åpen klasse
Excellent 2
CK
2 BHK
R.CERT
R.CACIB
Polarhiet's Taste Of Heaven "Emmily"
unghundklasse
Excellent 1
CK
4 BTK
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CACIB
BIM
3 september - NDS Steinkjer Hundeklubb - Steinkjer
Dommer: Soile Bister (FIN)
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
valp 6-9 mnd
2 Best i klassen
Polarhiet's White Dancer Of Alice "Molly"
valp 6-9 mnd
Best i klassen
Polarhiet's Xplorer Of The Arctic "Tiko"
valp 6-9 mnd
BIM
Polarhiet's Unique Style Of King "Djingis"
unghundklasse
Very Good 2
Polarhiet's Taste Of Heaven "Emmily"
unghundklasse
Very Good 1
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
Championklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
28 august - NDS Trondheim Hundefestival - Støren
Dommer: Gilliland K.V (IR)
Polarhiet's Unique Dancer Of King "Kelly"
unghundklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
BEST I GRUPPEN 3!
Polarhiet's Taste Of Heaven "Emmily"
unghundklasse
Excellent 2
CK
3 BTK
CERT
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
Championklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
27 august - NDS Trondheim Hundefesatival - Støren
Dommer: Miss A Griffin (IR)
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr. One "Hera"
Valp 6-9 mnd
BIM
Polarhiet's Shine Your Light On Me "Akira"
unghundklasse
very good 3 (out of coat)
Polarhiet's Unique Dancer Of King "Kelly"
unghundklasse
Excellent 2
CK
3 BTK
Polarhiet's Taste Of Heaven "Emmily"
unghundklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
BEST I GRUPPEN!!
15 august - Internasjonal Norsk Kennelklubb - Lillehammer
Dommer: Erna Britt Nordin (SE)
N UCH Dr. Wolf Style Of King "King"
Championklasse
Very Good 4
First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
Åpen klasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
R.CACIB
NORSK UTSTILLINGSCHAMPION!
N UCH Dr.Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 4
6 august - Internasjonal Svensk Kennelklubb - Svenstavik
Dommer: Annicka Uppstöm (SE)
BIS dommer valp: Karin Linde Klerholm
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BEST IN SHOW VALP!!
N UCH Dr. Wolf Style Of King "King"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CACIB
BIM
N UCH Dr.Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CACIB
BIR
3 juli - Internasjonal Norsk Kennel klubb - Trondheim
Dommer: Anne Indergaard (NO)
Gruppedommer valp: Børge Espeland (NO)
BIS dommer valp: Luis Pinto Teixeira (PORT)
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
valp 6-9 mnd
BIR
BIG
BEST IN SHOW VALP!!
Polarhiet's Mr Moonhazard Of Gucci "Atlas"
åpen klasse
Excellent 2
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
Polarhiet's Unique Dancer Of King "Kelly"
unghundklasse
Excellent 1
CK
3 BTK
R.CACIB
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CACIB
BIR
22 juni - Valpeshow - Spongdal Trondheim
Dommer: Karl Eddie Berge (NO)
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
valp 6-9 mnd
2 best i klassen
Polarhiet's Xcuse Me I'm Nr One "Hera"
valp 6-9 mnd
BIR
12 juni - Nasjonal - Oppdal Hundeklubb - Oppdal
Dommer valp: Frode Jevne (NO)
Dommer: Mona Selbach (NO)
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
valp 4-6 mnd
BIR
Polarhiet's Precious Mr Nostos "Kazan"
Åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
BIR Junior
BEST IN SHOW Junior
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
BEST I GRUPPEN
11 juni - Nasjonal - Gauldal Hundeklubb - Oppdal
Dommer valp: Eli-Marie Klepp
Dommer: Jørgen Hindse (DK)
Polarhiet's White Spirit Of Atlas "Storm"
valp 4-6 mnd
BIR
BIG 1
BEST IN SHOW 2
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
BIR Junior
BEST IN SHOW 4 Junior
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
R. BEST I GRUPPEN
4 juni - Internasjonal Norsk Kennel klubb - Drammen
Dommer: Marie Petersen (DK)
Polarhiet's Unique Dancer Of King "Kelly"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
Kvalifisert til Crufts i 2017
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
CACIB
Kvalifisert til Crufts i 2017
Shortlisted i Gruppefinalen
29 mai - Nasjonal utstilling - Norsk Rottweiler klubb - Trondheim
Dommer valp: Jari Partainan (NO)
Dommer rase og BIS: Frank Christiansen (NO)
Gruppedommer: Per Kr Andersen (NO)
Polarhiet's White Dancer Of Alice "Molly"
Valp 4-6 mnd
BIR
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
BIG
BEST IN SHOW 4!
28 mai - Nasjonal utstilling - Orkdal Hundeklubb - Storås
Dommer: Per Kr Andersen (NO)
Polarhiet's White Dancer Of Alice "Molly"
Valp 4-6 mnd
BIR
BIG 3
7 mai - INT NKK - Ålesund
Dommer: Eva Nielsen (SE)
Gruppedommer valp: Mikos Dr. Levente (NED)
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Valp 6-9 mnd
BIR
BEST I GRUPPEN!
Lumiere de la Vie Dynastic Essence "Essi"
unghundklasse
Excellent 1
CK
4 BHK
White Samoyeds Foxy Of Eddie "Foxy"
åpen klasse
Excellent 2
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 2
CK
2 BTK
R.CACIB
30 april - Norsk Polarhundklubb - Fagernes
Dommer: Henrik Søerborg (DK)
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Valp 6-9 mnd
2 best i klassen
Lumiere de la Vie Dynastic Essence "Essi"
unghundklasse
Excellent 2
N UCH Dr. Wolf Set Alice In Wonderland "Alice"
Championklasse
Excellent 1
CK
(5 BTK)
24 april - Nasjonal Utst - Sunndal Hundeklubb - Sunndalsøra
Dommer: Nils Molin (SE)
Polarhiet's White Dancer Of Alice "Molly"
Valp 4-6 mnd
BIR
BIG 2
Polarhiet's Unique Style Of King "Djingis"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
Polarhiet's Unique Dancer Of King "Kelly"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIR
N UCH Snowmist Ulanova Dancer "Nova"
Championklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
23 april - Nasjonal Utst - Surnadal og Rindal Hundeklubb - Sunndalsøra
Dommer: Marit Sunde (NO)
Polarhiet's White Dancer Of Alice "Molly"
Valp 4-6 mnd
BIR
BIG 1
Polarhiet's Unique Style Of King "Djingis"
Juniorklasse
Very Good 1
Polarhiet's Unique Dancer Of King "Kelly"
Juniorklasse
Very Good 1
N UCH Snowmist Ulanova Dancer "Nova"
Championklasse
Excellent 1
3 april - Valpeshow - Trondheim Trekk og Brukshundklubb - Melhus
Dommer: Randi Juliussen (NO)
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Valp 6-9 mnd
BIR
BIG 1
28 februar - Valpeshow - Norsk Spaniel Klub avd Trøndelag - Malvik
Dommer: Trond Are Karlsen (NO)
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Valp 6-9 mnd
BIR
BIG 1
RESERVE BEST IN SHOW!
17 januar - Valpeshow - Norsk Chow Chow klubb - Ler
Dommer: Siv Sandø (NO)
Polarhiet's Voice Of Silence "Nala"
Valp 4-6 mnd
BIR
BIG 3!
-Resultater 2015-