-RESULTATER 2021-


31 oktober - valpeshow - Norsk Spanielklubb - Trondheim

Dommer: Randi Juliussen (NO)

 

Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BIG 2

 


 

24 oktober - valpeshow - Norsk Terrierklubb avd.Trøndelag - Malvik

Dommer: Bernt Ludvig Wilmann (NO)

 

Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BIG 3

 


 

2 oktober - valpeshow - Trheim Trekk og Brukshundklubb - Sveberg

Dommer: Bjørge Christiansen (NO)

DomerBIS: Hilde Kvithyll (NO)

 

Whipped Cream's Party At Polarhiet "Benzo"

valp 4-6 mnd

HP

BIM

 

Polarhiet's Ride The Sky "Pi"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BIG 1

BEST IN SHOW 4

 


 

26 september - Nasjonal utstillling - Oppdalsutstillingen 2021

Dommer: Anita Foley-Duggan (IRL)

Gruppe: Wera Hubenthal (NO)

BIS: Cathy Delmar (IRL)

 

Polarhiet's Running Free "Aroq"

valp 4-6 mnd

Nr 2 i klassen

 

Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"

valp 4-6 mnd

HP

BIM

 

Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2 BHK

CERT

 

N UCH Matyella Clown Du Soleil "Baron"

championklasse

Excellent 1

CK

1 BHK

BIR

BIG 1

BEST IN SHOW

 

Polarhiet's Ms.Faethusa O'Helios "Kalida"

Excellent 1

CK

2 BTK

R.CERT

 

Polarhiet's Exclusive Arctic Dream "Betty"

åpen klasse

Excellent 1

CK

1BTK

CERT

BIM

 

N UCH NJV-17 Polarhiet's Zoetic Artemis "zoe"

championklasse

Excellent 1

CK

3 BTK

 

Polarhiet oppdrettergruppe

HP

R.BEST IN SHOW

 


 

25 september - Norsk Polarhundklubb avd.Midt Norge - Levanger

Dommer: Anne Indergaard (NO)

 

Polarhiet's Rising Star "Balto"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BEST IN SHOW

 

Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"

valp 4-6 mnd

HP

2 BTK

 

Polarhiet's Ride The Sky "Pi"

valp 4-6 mnd

HP

3BTK

 

Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"

juniorklasse

Excellent 1

CK

4 BHK

R.CERT

BIM JUNIOR

 

Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"

åpen klasse

Excellent 1

CK

3 BHK

CERT

 

N UCH Matyella Clown Du Soleil "Baron"

championklasse

Excellent 1

CK

1 BHK

BIR

BEST IN SHOW

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 2

CK

 

Polarhiet's Ms.Faetusa O'Helios "Kalida"

unghundklasse

Excellent 2

CK

 

Polarhiet's Exclusive Arctic Dream "Betty"

åpen klasse

Excellent 1

CK

 

N UCH NJV-17 Zoetic Artemis "Zoe"

championklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

 

N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"

veteranklasse

Excellent 2

 

Polarhiet oppdretterklasse

HP

BEST IN SHOW

 


 

19 september - Norsk Chow chow klubb - Ler

Dommer: Marianne Holmli (NO)

 

Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1 BHK

CERT

BIM

 

Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"

unghundklasse

Excellent 1

CK

1 BTK

CERT

BIR

 

Polarhiet's New Dancer Of King "Lykke"

unghundklasse

Excellent 2

 

Polarhiet's Great N'Fancy Dancer "Nooki"

åpen klasse

Excellent 1

CK

2 BTK

R.CERT

 

N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"

veteranklasse

Excellent 1

BIR Veteran

 

Polarhiet Oppdretterklasse

HP

BIR

 

(Det var ingen finaler på utstilllingen)

 


29 august - Trøndelag Hundefestival - Selbu

Dommer: Lisbeth Campbell (NO)

Gruppedommer valp: Eli-Marie Klepp (NO)

 

Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN 2

 

Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"

juniorklasse

Excellent 1

 

Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"

juniorklasse

Excellent 2

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1 BTK

CERT

BIR

 

Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"

unghundklasse

Excellent 1

 


 

28 august - Trøndelag Hundefestival - Selbu

Dommer: Rodi Hubenthal (NO)

Gruppedommer valp: Frank Christiansen (NO)

 

Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"

valp 4-6 mnd

HP

BIR

BEST I GRUPPEN 2

 

Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1 BHK

CERT

BIR

 

Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"

juniorklasse

Excellent 2

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1 BTK

CERT

BIM

 

Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"

unghundklasse

Excellent 1

 

Polarhiet Oppdrettergruppe

HP

BIR

(stilte ikke i finalen)

 


 

21 august - Nordisk Utstilling - NKK Lillehammer

Dommer: Frank Christiansen (NO)

 

Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"

juniorklasse

Excellent 1

NORSK JUNIORVINNER 2021

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

R.CERT

R.NORDISK CERT

NORSK JUNIORVINNER 2021

 

N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"

championklasse

Excellent 1

CK

 


 

7 august - Internasjonal utstillling - NKK Fauske

Dommer: Arne Foss (NO)

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 2

CK

 

Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"

unghundklasse

Excellent 1

CK

3 BTK

R.CERT

R.CACIB

 

N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"

championklasse

Excellent 1

CK

2 BTK

CACIB

 


 

11 juli - Nasjonal utstilling - Terrier klubben - Tresfjord

Dommer: Jari Partanen (NO)

 

Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1BHK

CERT

BIR

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 2

CK

2 BTK

R.CERT

 


10 juli - Nasjonal utstilling - Vestnes Hundeklubb- Tresfjord

Dommer: Frank Christiansen (NO)

 

Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"

juniorklasse

Excellent 1

CK

2BHK

CERT

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1 BTK

CERT

BIM

 


 

4 juli - Internasjonal NKK -Leangen/Trondheim

Dommer: Eli-Marie Klepp (NO)

 

Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"

juniorklasse

Excellent 1

CK

1BHK

CERT

BIR

 

Polarhiet's Peace N'Miracle "Oscar"

juniorklassE

Excellent 3

 

Polarhiet's Mr. Aietes O'Helios "Iorek"

unghundklasse

VG

 

Polarhiet's Let The Party Begin "Aiko"

unghundklasse

VG

 

N UCH NV-20 Polarhiet's Born To Be A Hurricane "Kito"

championklasse

Excellent 1

CK

4 BHK

 

N UCH Matyella Clown Du Soleil "Baron"

championklasse

Excellent 3

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

juniorklasse

Excellent 2

CK

 

Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"

unghundklasse

Excellent 2

CK

 

Polarhiet's Excellent Arctic Dream "Betty"

åpen klasse

Excellent 1

CK

 

Polarhiet's Hope For Love "Doaivva"

åpen klasse

Excellent 2

 

N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"

championklasse

Excellent 2

CK

 

N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"

championklasse

Excellent 1

CK

3BTK

R.CACIB

 

Polarhiet Oppdretterklasse

HP

BIR

 


 

5 juni - Internasjonal NKK - Melsomvik/Sandefjord

Dommer: Elin Normannseth (NO)

 

Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"

juniorklasse

Excellent 1

CK

R.CERT

 

Polarhiet's Kickstart My Heart "Jippi"

åpen klasse

Excellent 1

CK

 

N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"

championklasse

Excellent 2

CK

3BTK

 


 

1 mai - valpeshow - Stiklestad camping Verdal

Dommer: Jari Partanen (NO)

 

Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"

Valp 6-9 mnd

HP

1 BTK

BIR

BIG 3

 

Polarhiet's Qanik Alaska O'Ino "Alaka"

valp 6-9 mnd

HP

2 BTK